Brąz młodych siatkarek

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w ćwierćfinale wojewódzkim, który odbył się 21.03.2016 w Nietążkowie. W turnieju wystąpiło sześć zespołów. Podzielono je na dwie grupy. W grupach grano systemem „każdy z każdym". Nasza drużyna rywalizowała w grupie A z SP nr 6 z Rawicza oraz SP z Osiecznej. Mecze były zacięte, ale dziewczęta wygrały oba spotkania, zajęły pierwsze miejsce w grupie i awansowały do półfinału rozgrywek. W półfinale spotkaliśmy się z SP nr 9 z Leszna. Niestety kolejny, trzeci mecz sprawił, że zabrakło sił i koncentracji. Przegrana 2-0 spowodowała, że pozostała nam walka o trzecie miejsce. Nasze reprezentantki zmobilizowały się w ostatnim meczu, pokonały SP nr 6 z Rawicza i mogły cieszyć się z brązowego medalu. Do finału Mistrzostw Wielkopolski awansował zespół SP ze Śmigla, który w turnieju nie doznał żadnej porażki.
Skład reprezentacji:
Martyna Naskręt, Wiktoria Niedziela, Karolina Jędryczka, Kasia Nowak, Daria Nowak, Ada Naskręt, Julia Talaga, Julia Nowak, Daria Pietrzyk, Karen Kaczmarek.
Opiekun: Przemysław Karkos

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Brąz młodych siatkarek