Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud wielu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres wypoczynku, beztroski i zabawy.
Jak co roku, dzień ten rozpoczął się mszą świętą. Po zakończeniu nabożeństwa uczniowie udali się do szkoły. Wszyscy zebrali się w hali gimnastycznej. Tam pani dyrektor – Henryka Jurkowska Klupś podziękowała uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w proces dydaktyczny. Wręczyła świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom, a rodzicom listy gratulacyjne. Życzyła też zgromadzonym wakacji pełnych niezapomnianych przygód i wrażeń.
Po spotkaniu w hali, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, tam wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom i życzyli wychowankom udanego wypoczynku.
W szczególny sposób zakończenie roku świętowali gimnazjaliści z klas trzecich, którzy spotkali się na wyjątkowej uroczystości nieco później. Podczas spotkania wręczono im świadectwa, wyróżniono uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, na 100 % napisali poszczególne części egzaminu gimnazjalnego, reprezentowali szkołę i odnosili sukcesy w licznych konkursach. Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 6,0. Sukcesy uczniów oklaskiwali zaproszeni goście oraz rodzice gimnazjalistów. Obejrzeli oni także program artystyczny przygotowany przez absolwentów.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Zakończenie roku szkolnego