Pasowanie na ucznia

25 października 29 uczniów z klasy 1a i 1b zostało pasowanych na uczniów. To był wyjątkowy dzień dla dzieci, gdyż czekał ich niezwykle ważny egzamin. Przeprowadzili go uczniowie z klasy 4. Pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami oraz odpowiedzieć na szereg pytań. Wyjaśnili, co to znaczy być wzorowym uczniem i przedstawili swoje klasy. Udowodnili, że potrafią dbać o zeszyty. Śpiewali też piosenki. W efekcie zostali nagrodzeni przez starszych kolegów medalami. Skoro pozytywnie zdali egzamin, pani dyrektor Henryka Jurkowska-Klupś mogła przystąpić do pasowania i przyjąć ślubowanie. O tak ważnym wydarzeniu w życiu naszych najmłodszych uczniów pamiętała Rada Rodziców. Podarowała pierwszakom kuferki niespodzianki. Każdy uczeń otrzymał też dyplom oraz legitymację szkolną – swój pierwszy dokument.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Pasowanie na ucznia