W zdrowym ciele zdrowy duch – wspólny aerobik

W środę 24 maja Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej i gimnazjum wspólny aerobik. Prowadziła go instruktorka z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Ćwiczenia zawierały elementy zumby, a więc połączono taniec z fitnessem. Energetyczna muzyka zachęciła uczniów zarówno do poruszania się, jak i  do świetnej zabawy. Było intensywnie, tanecznie, ale przede wszystkim dominowała niezwykła dawka pozytywnej energii, która jeszcze długo unosiła się nie tylko w hali sportowej.
Aerobik jest świetnym ćwiczeniem, które dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Daje nam też możliwość oderwania się od codziennych zajęć i wypoczynku od wysiłku umysłowego, jakim jest nauka.
Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również aktywnie wspólnie spędzać czas.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności W zdrowym ciele zdrowy duch – wspólny aerobik