Znamy zwycięzców wewnątrzszkolnych konkursów przedmiotowych

Tradycją naszej szkoły stały się organizowane corocznie wewnątrzszkolne konkursy przedmiotowe.
Jak co roku emocji było sporo, a nadziei na zwycięstwo jeszcze więcej. Wszyscy uczestnicy konkursów starali się wypaść jak najlepiej. Wykazali się wiedzą z różnych dziedzin nauki. Świetnie poradzili sobie również, pracując w zespołach.
Oto wyniki zmagań konkursowych:
Kategoria – szkoła podstawowa

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich SP „Mistrz Matematyki 2017”

I miejsce
Mikołaj Jankowski
Grzegorz Jędrzejczak
Patrycja Waleńska

II miejsce
Oskar Pietraszewski
Szymon Matuszewski
Wojciech Przeniczka
Paulina Waleńska
Tomasz Leja
Damian Małecki

III miejsce
Tobiasz Michnowski
Małgorzata Michalak
Gabriela Waleńska

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas czwartych SP

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas piątych SP

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas szóstych SP

I miejsce
Anna Lewek

II miejsce

Oskar Kordus

III miejsce

Maja Nowacka

Waldemar Łagódka

I miejsce
Maciej Konieczny

II miejsce

Jakub Berliński

III miejsce

Oliwia Kuflińska

I miejsce
Jan Konieczny

II miejsce

Krzysztof Kowalik

III miejsce

Joanna Nowacka

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas czwartych

Szkolny konkurs literacki dla uczniów klas V SP „Toruńskie legendy i nie tylko…”

Szkolny Konkurs Języka Polskiego dla  klas szóstych „Ortograficzne państwa- miasta”

I miejsce

Natalia Kasprzyk

II miejsce

Zofia Jakuszkowiak

Julia Pietrowska

III miejsce

Kinga Frąckowiak

Norbert Mazurek

I miejsce

grupa:

Magda Celka

Kinga Koralewska

Maciej Konieczny

Jakub Berliński

II miejsce

grupa:

Magdalena Kosowicz

Oliwia Kuflińska

Dawid Andrzejewski

Wojciech Szczepaniak

III miejsce

grupa:

Natalia Warzyńska

Marta Wrona

Kacper Dominiak

Kamil Dominiak

I miejsce

grupa:

Daria Kaźmierczak

Paweł Grzegorzewski

Krzysztof Kowalik

II miejsce

grupa:

Natalia Karkos

Adrianna Witecka

Kornel Olejniczak

III miejsce

grupa:

 Joanna Nowacka

Mikołaj Bursztyn

Michał Pawlak

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 dla klas drugich SP

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 dla klas trzecich SP

I miejsce

Zuzanna Mikołajczak

II miejsce

Hanna Szymańska

III miejsce

Aleksander Tomczak

I miejsce

Tomasz Leja

Małgorzata Michalak

II miejsce

Wojciech Przeniczka

Tobiasz Michnowski

III miejsce

Grzegorz Jędrzejczak

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas czwartych SP

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas piątych SP

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas szóstych SP

I miejsce

Julia Pikulska

II miejsce

Julia Henzel

III miejsce

Fabian Wosiński

I miejsce

Maciej Konieczny

II miejsce

Karolina Danielczak

III miejsce

Oliwia Kuflińska

I miejsce

Jan Konieczny

II miejsce

Paweł Grzegorzewski

III miejsce

Inga Gubańska

Szkolny Konkurs Historyczny dla klas czwartych SP

Szkolny Konkurs Historyczny dla klas piątych i szóstych  SP

I miejsce

Amelia Szafraniak

II miejsce

Maciej Tomczak

III miejsce

Anna Lewek

I miejsce

Natasza Leja

II miejsce

Maciej Konieczny

III miejsce

Zuzanna Kwinta

Konkurs Przyrodniczy „Poznaj swoje  środowisko”

I miejsce

Natasza Leja

II miejsce

Inga Zaremba

III miejsce

Natalia Karkos

Amelia Szafraniak

Adrianna Witecka

Kategoria: gimnazjum

Szkolny Konkurs Języka Polskiego dla gimnazjalistów

I miejsce

grupa:

Karolina Michalak

Alicja Kaczmarek

Jolanta Henzel

II miejsce

grupa:

Mikołaj Krzyżostaniak

Weronika Kopaszewska

Dorota Jędrzejczak

Zuzanna Kolan

III miejsce

grupa:

Zuzanna Gurdek

Anna Stachowiak

Klaudia Kaczmarek

Patrycja Niewrzędowska

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas pierwszych gimnazjum

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas drugich gimnazjum

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas trzecich gimnazjum

I miejsce

Filip Półtoraczyk

II miejsce

Paula Nawrocka

III miejsce

Julia Talaga, Michał Łagoda

I miejsce

Zuzanna Bartkowiak

II miejsce

Karolina Tomczak

III miejsce

Weronika Kwiecińska

Eliza Hałas

I miejsce

Zuzanna Gurdek

II miejsce

Alicja Kaczmarek

III miejsce

Aleksandra Janicka

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1 gimnazjum

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 2 gimnazjum

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 3 gimnazjum

I miejsce

Wiktoria Niedziela

Jakub Gałczyński

Filip Półtoraczyk

II miejsce

Paula Nawrocka

Michał Łagoda

III miejsce

Julia Talaga

Wiktor Janowski

I miejsce

Zuzanna Bartkowiak

II miejsce

Karolina Tomczak

III miejsce

Weronika Kwiecińska

I miejsce

Jolanta Henzel

II miejsce

Karolina Michalak

III miejsce

Monika Gano

Szkolny Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów

I miejsce

Weronika Kwiecińska

II miejsce

Julia Talaga

III miejsce

Agnieszka Stanisławska

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych gimnazjum

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas drugich gimnazjum

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich gimnazjum

I miejsce

Michał Łagoda

II miejsce

Filip Półtoraczyk

III miejsce

Wiktoria Niedziela

I miejsce

Kacper Wojtkowiak

II miejsce

Maja Dratwiak

III miejsce

Patryk Jankowiak

I miejsce

Alicja Kaczmarek

Karolina Michalak

II miejsce

Anna Stanisławska

III miejsce

Zuzanna Gurdek

Milena Janicka

Mikołaj Krzyżostaniak

Szkolny Konkurs Biologiczno-Geograficzny

I miejsce

Michał Łagoda

II miejsce

Filip Półtoraczyk

III miejsce

Martyna Naskręt

Marcin Dolatowski

Zespół Szkół  z Oddziałami Integracyjnymi
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
i Gimnazjum nr 1

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
fax. (065) 5739874

e-mail: zs_piaski@wp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Znamy zwycięzców wewnątrzszkolnych konkursów przedmiotowych