Lekkoatletyczne rekordy

7 czerwca w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w  Lekkiej Atletyce. W zawodach rywalizowało ponad 1500 uczniów szkół gimnazjalnych. Warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach było osiągnięcie bardzo wysokich rezultatów na szczeblu powiatowym. W tym roku naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Patrycja i Karolina Bieleckie, Eliza Hałas oraz Daria Eisop. Patrycja Bielecka w biegu na 1000 m zajęła bardzo wysokie 7 miejsce, poprawiając jednocześnie rekord szkoły z czasem 3,14,97. Karolina Bielecka rywalizowała na dystansie 600 m. Ona również pobiła rekord szkoły, zajmując z czasem 1,51,14 wysoką 12 pozycję. Należy dodać, że Patrycja i Karolina były najmłodszymi uczestniczkami w swojej kategorii wiekowej. W biegu na dystansie 300 m wystartowała Eliza Hałas. Nasza reprezentantka uzyskała czas 48,04, zajmując ostatecznie 24. miejsce. W konkurencji pchnięcia kulą uczestniczyła Daria Eisop. Wcześniej na zawodach powiatowych w Gostyniu Daria pobiła rekord szkoły z wynikiem 9,32. W Poznaniu uzyskała rezultat 9,07, co dało jej dobrą 17 lokatę.
Wszystkim gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Lekkoatletyczne rekordy