Dzień Pluszowego Misia

24 listopada uczniowie obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły do szkoły swojego ulubionego misiaka. Nie było dwóch jednakowych, a każdy był piękny i wyjątkowy. Najmłodsi uczestniczyli w przeróżnych zabawach i konkursach przygotowanych przez bibliotekę szkolną. Wzięli udział w quizie o niedźwiedziach, uporządkowali litery w imionach przyjaciół Kubusia Puchatka, uczyli się rymowanki, uczestniczyli też w zabawie ruchowej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się konkurencja polegająca na zbieraniu „misiową łapą" wykałaczek oraz wyścigi papierowych misiów.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Pluszowego Misia