Awans siatkarek

W tym roku szkolnym o awans do finału Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej dziewczęta z naszej szkoły zmierzyły się w dwumeczu z zespołem z Bodzewa. Pierwsze spotkanie rozegrane na wyjeździe dostarczyło wielu emocji i dopiero tie-break zdecydował o naszym zwycięstwie 3:2. Ten wynik sprawił, że żadna z drużyn nie była pewna awansu. Jednak podczas rewanżu we własnej hali piaskowska drużyna była bezkonkurencyjna. Nasza reprezentacja wygrała 3: 0 i 15 marca w Gostyniu zagra w turnieju finałowym o awans do kolejnej rundy.
Skład reprezentacji:
Martyna Naskręt, Wiktoria Niedziela, Julia Talaga, Julia Nowak, Katarzyna Nowak, Karen Kaczmarek, Julia Jędrzejczak, Daria Pietrzyk, Magdalena Kordus.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Awans siatkarek