Podwójne zwycięstwo

26 kwietnia 2018 r. w Żytowiecku odbył się Finał Powiatu Gostyńskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.
Każdy zawodnik startował w czterech konkurencjach: w biegu na 60 m ze startu niskiego, w rzucie piłką palantową na odległość, w skoku w dal na odległość, w biegu na 600 m (dziewczęta), 1000 m (chłopcy).
Po zakończeniu wszystkich konkurencji wyniki każdego zawodnika przeliczane były na punkty według tabel lekkoatletycznych.
W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców zajęli uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym, który odbędzie się w Lesznie.
Skład reprezentacji:
Nicolas Dopierała, Damian Katarzyński, Oskar Kordus, Mateusz Walkowiak, Kacper Dominiak, Patryk Mroczyk, Karol Jankowiak.
Alicja Puślecka, Alicja Maleszka, Amelia Pierzchlewicz, Zofia Płaczkiewicz, Magdalena Kosowicz, Natalia Karkos, Zuzanna Nowacka.

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Podwójne zwycięstwo