Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania uczniowie klasy 2 a udali się na zajęcia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Piaskach. Tam spotkali się z zaproszonymi przez panią kierownik Marię Juszczak oraz panią Agatę Wachowiak gośćmi, którzy odczytali uczniom fragmenty książki Agnieszki Gadzińskiej „Wielkie odkrycia Matyldy i Skloty". Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały o perypetiach tytułowej bohaterki i jej przyjaciół. Rozwiązywały też zagadki, by sprawdzić swą wiedzę na temat zawodów. W nagrodę za doskonałą wiedzę zostały obdarowane upominkami. Przy okazji spotkania panie z biblioteki zachęcały uczniów do korzystania z biblioteki publicznej.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania