Kolejny raz na podium

17 listopada zawodnicy UKS Shodan Piaski uczestniczyli w XVI Zduny Karate Cup 2018 o Puchar Burmistrza Zdun. Był to jeden z największych turniejów, w jakich dotychczas uczestniczyli karatecy z Piasków, jeden z ośmiu turniejów rankingowych Wielkopolskiego Okręgowego Związku Karate Olimpijskiego, z którego wyłania się Kadrę Wielkopolski WKF – formuła olimpijska.
Turniej zgromadził 286 zawodników z 27 klubów z kilku województw. Zmagania stały na bardzo wysokim poziomie sportowym w licznie obsadzonych konkurencjach kata i kumite.
Młodzi zawodnicy z Piasków pokazali, że potrafią walczyć i kolejny raz wrócili z pięknym dorobkiem medalowym.
Kata indywidualne 6 lat – 2 m Aleksandra Adamska
Kata indywidualne 8 lat – 1 m Natasza Adamska
Kata indywidualne 9 lat – 1 m Zuzanna Szymańska
Kata indywidualne Special – 1 m Nikodem Szymański
1 m kata drużynowe początkujących 9 lat i młodsi – Zuzanna Szymańska, Natasza Adamska, Aleksandra Adamska
3 m kata drużynowe dziewcząt do 10 lat – Zuzanna Szymańska, Natasza Adamska z zawodniczką spoza naszej szkoły
2 m kata drużynowe 14-17 lat - Maria Jankowiak z koleżankami spoza naszej szkoły
Ponadto Marysia dwukrotnie zajęła 5 miejsce w kata indywidualnym oraz w kumite młodziczek.
Warto dodać, iż zdobywczynie 2 złotych medali i 1 brązowego Natasza Adamska i Zuzanna Szymańska zostały też najlepszymi zawodniczkami turnieju i otrzymały specjalne puchary i nagrody.
Osiągnięte wyniki stanowią piękne podsumowanie dotychczasowej pracy. Gratulacje!

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 Kolejny raz na podium