Font Size

Cpanel

Mastechef – konkurs kulinarny

7 grudnia 2018r w restauracji Impresja w Borku Wlkp. po raz piąty odbył się „Pogorzelski Mastechef" – konkurs kulinarny zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Pogorzelskiej w Pogorzeli. Tegoroczne zmagania, wzorem poprzedniego roku, miały charakter warsztatów kulinarnych. Rozpoczęły się od losowania przepisów na danie główne, przystawkę i deser. Dla utrudnienia przepisy nie zawierały proporcji przygotowywanych dań. Każda drużyna składała się z trzech uczniów. Naszą szkołę reprezentowały: Marta Frąckowiak, Dominika Krzyżostaniak i Magda Kordus. Na konkurs przybyło siedem drużyn z powiatu gostyńskiego i okolic. Jury oceniając uczestników, brało pod uwagę smak przyrządzonych potraw oraz estetykę i kompozycję finalną stołu. Dodatkowym jurorem był uczeń naszej szkoły, uczestnik telewizyjnego konkursu kulinarnego Masterchef Junior- Mateusz Biernat z klasy 5b. Dziewczyny dzielnie i smacznie wykonały wylosowane dania i otrzymały wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy!!!


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mastechef – konkurs kulinarny