Wyjazd na Orlen Cup

W minionym tygodniu najlepsi sportowcy z naszej szkoły uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Łodzi. Program wyjazdu obejmował zwiedzanie miasta oraz kibicowanie podczas lekkoatletycznego mitingu Orlen Cup. Wyjazd okazał się bardzo udany. Uczniowie zwiedzali Łódź, poznali historię i zabytki miasta. Zobaczyli m.in. historyczną część przemysłowej Łodzi, ulicę Piotrkowską oraz nowoczesne centrum handlowe „Manufaktura". Późnym popołudniem nasi sportowcy kibicowali podczas międzynarodowych zawodów lekkoatletycznych w łódzkiej Atlas Arenie.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wyjazd na Orlen Cup