Dzień Babci i Dziadka

" Ile gwiazd na niebie lśni
Tyle przynieść Nowy Roku
Naszym Babciom, Dziadkom
Jasnych i szczęśliwych dni..."

Tymi życzeniami uczniowie klasy 2a powitali zaproszonych gości. W czasie uroczystości dzieci prezentowały najpiękniejsze tańce, wiersze i piosenki. Wiele wzruszeń dostarczył koncert życzeń, w którym wnuczęta życzyły babciom i dziadkom tak dużo zdrowia, by starczyło jeszcze dla prawnuków. Zagrały też na dzwonkach i zaśpiewały „ Sto lat".
Uczniowie klasy 2c przygotowali inscenizację bajki pt. „Czerwony Kapturek" i zatańczyli hip-hop. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odebrali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Również klasa 2b pamiętała o tym, by wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.
Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Drugoklasiści obdarowali zebranych własnoręcznie przygotowanymi upominkami oraz zaprosili na poczęstunek.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Babci i Dziadka