Noc w szkole

1 marca już po raz czwarty nasi uczniowie spotkali się w szkole o nietypowej porze – odwiedzili ją wieczorową porą. Uczniowie klas 7, 8 oraz gimnazjaliści uczestniczyli w Nocy w szkole. Impreza zaczęła się od spotkania z doradcą zawodowym. Następnie młodzież wzięła udział w przygotowanych dla nich warsztatach. Wszyscy rozwiązywali zagadki matematyczne i uczestniczyli w zajęciach z j. niemieckiego. Próbowali swych sił na warsztatach fotograficznych. Mnóstwo zabawy dostarczyły im gry planszowe oraz gra w szachy na dużej planszy. Młodzież mogła też przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy i przygotować słodkości na warsztatach kulinarnych. Nauczyli się robić bransoletki. Znalazł się również czas na ciepłą przekąskę. Noc w szkole zakończyła dyskoteka, na której uczniowie bawili się wyśmienicie.

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 Noc w szkole