Noc w szkole

1 marca już po raz czwarty nasi uczniowie spotkali się w szkole o nietypowej porze – odwiedzili ją wieczorową porą. Uczniowie klas 7, 8 oraz gimnazjaliści uczestniczyli w Nocy w szkole. Impreza zaczęła się od spotkania z doradcą zawodowym. Następnie młodzież wzięła udział w przygotowanych dla nich warsztatach. Wszyscy rozwiązywali zagadki matematyczne i uczestniczyli w zajęciach z j. niemieckiego. Próbowali swych sił na warsztatach fotograficznych. Mnóstwo zabawy dostarczyły im gry planszowe oraz gra w szachy na dużej planszy. Młodzież mogła też przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy i przygotować słodkości na warsztatach kulinarnych. Nauczyli się robić bransoletki. Znalazł się również czas na ciepłą przekąskę. Noc w szkole zakończyła dyskoteka, na której uczniowie bawili się wyśmienicie.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Noc w szkole