Sukces w wojewódzkim konkursie

28 maja w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu odbył się zorganizowany przez Instytut Pamięci Narodowej w Poznaniu Wojewódzki Konkurs Historyczny „1939-1945. Losy Polski i Polaków". Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 8 a – Natalia Karkos i Natasza Leja. Osiągnęły świetny wynik. Natasza została laureatką i zwyciężczynią konkursu, natomiast Natalia finalistką - do tytułu laureata zabrakło jej bardzo niewiele. Pracownik Działu Edukacji Narodowej IPN, komentując wynik Nataszy (maksymalna liczba punktów) oraz jakość jej odpowiedzi na pytania otwarte stwierdził, że jej praca była pracą wybitną, w której nie można było doszukać się najmniejszego błędu. Dodał również, że w ciągu kilkunastu lat organizowania konkursów nie spotkał pracy uczniowskiej o takim poziomie odpowiedzi na pytania otwarte. Warto nadmienić, że dla Nataszy nie był to pierwszy sukces w konkursach historycznych. W bieżącym roku szkolnym z podobnymi rezultatami reprezentowała naszą szkołę w dwóch konkursach powiatowych.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukces w wojewódzkim konkursie