Shodaniacy w XXIX Leszczyńskich Mistrzostwach Karate o Puchar Prezydenta Leszna

8 czerwca w leszczyńskiej Hali Trapez rozegrano XXIX Leszczyńskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Leszna. W zawodach wzięło udział 305 karateków startujących w 595 konkurencjach. Świetnie spisali się karatecy z Piasków, uzyskując 3 złote medale i punktowane miejsca. Złoty medal w Kata Drużynowym Dziewcząt 8-9 lat Shodan wywalczyły Natasza Adamska, Zuzanna Szymańska I Marta Streubel oraz indywidualnie w kata masters + 45 lat trener Jarosław Adamski. W konkurencji kata 8/9 lat po trzy walki wygrały Zuzanna Szymańska i Natasza Adamska, jednak to nie wystarczyło, by wywalczyć medal. Musiały tym razem, uznać wyższość przeciwniczek – uplasowały się na 5 miejscu - to dużo mówi o poziomie i randze turnieju.
Kończący się rok startowy był dla Shodaniaków bardzo owocny w sukcesy i emocje, co mamy nadzieje zostanie powtórzone w kolejnych sezonach.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Shodaniacy w XXIX Leszczyńskich Mistrzostwach Karate o Puchar Prezydenta Leszna