"Do grosika grosz"

11 czerwca w auli naszej szkoły odbył się apel podsumowujący działalność SKO. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście z Powiatowego Banku Spółdzielczego, dyrektor szkoły, członkowie SKO z klas I-III , ich koledzy i koleżanki oraz wychowawcy.
Uczniowie z klasy 3b i 2a zaprezentowali krótki program artystyczny o tematyce związanej
z oszczędzaniem. Następnie opiekunowie SKO przedstawili wyniki rankingowe dotyczące oszczędzania przez członków oraz zespoły klasowe.
W konkursie klasowym „Systematycznie oszczędzamy i złotówki zbieramy" I miejsce zajęła klasa 2c, II miejsce klasa 2b, III miejsce klasa 3b.
W konkursie „Najsystematyczniej oszczędzający w zespole klasowym" najlepsi to:
Wojciech Matyla z klasy 1a, Lena Adamczyk z 1b, Antoni Michalski z 1c, Szymon Andrzejewski z 2a, Martyna Majchrzak z 2b, Nikodem Króliczak i Zuzanna Adamczak z 2c oraz Stanisław Gurdek z 3b.
Wszyscy członkowie SKO, a jest ich 86, otrzymali nagrody w postaci atrakcyjnych gadżetów (piłki nożne, rakietki do badmintona, zestawy do geometrii oraz zestawy do badmintona) z logo SGB, które ufundował Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu. Oprócz nagród rzeczowych otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

Jesteś tutaj: Home 2018_2019 "Do grosika grosz"