Pardubice Open 2019 – 7 International Karate LionsCup

15 czerwca to bardzo ważna data dla młodych karateków UKS SHODANPIASKI – właśnie wtedy odbył się ichpierwszy zagraniczny start.
Międzynarodowy turniej Pardubice Open 2019 – 7 International Karate LionsCupzgromadził ponad 750 karateków z 18 państw. Poza krajami z Europy Shodaniacy rywalizowali z przeciwnikami z Indii czy Nepalu. Co istotne, Turniej Pardubice Open Lion Cup 2019 jest ujęty w Europejskim Kalendarzu Zawodów WKF, co znacząco podnosi jego rangę.Ostatni start przed wakacjami przyniósł dużo radości oraz lekcję pokory, a także cenne doświadczenie. Łącznie Shodaniacywywalczyli 3 złote medale,1 brązowy i 5 m. W Kata indywidualnym U 10 – 8/9 lat odpowiednio zajęły: 3 m Zuzanna Szymańska, 5 m Natasza Adamska, po dwukrotnym pokonaniu przez każdą z nich zawodniczek z Czech i pojedynku ze sobą. Gra nerwów i koncentracji zdecydowały o podziale medali.
W Kata drużynowym 9 lat i mł. dziewczyny (Natasza, Zuzanna i Marta Streubel) zajęły 1 m.
Złoto wywalczył również trener Jarosław Adamski w kata masters + 45 lat (broniąc tytułu sprzed roku).
Był to ostatni start po długim i bogatym wynikowo sezonie, podczas którego Shodaniacy udowodnili, że marzenia można spełniać. Należą im się gratulacje i podziękowania za trud, pracę i poświęcenie.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pardubice Open 2019 – 7 International Karate LionsCup