Font Size

Cpanel

Podróże duże i małe uczniów klas 6b i 7c

15 maja klasy 6b i 7c wyjechały na trzydniową wycieczkę do Gdańska i Gdyni. Uczniowie zwiedzili Centrum Nauki Experyment. Tam mieli okazję doświadczyć, że nauka to świetny sposób na ciekawe spędzanie czasu. Udali się też nad morze, gdzie spędzili miłe chwile. Następnego dnia wybrali się na Westerplatte. Odwiedzili również Adventure Park w Gdyni. Dla wielu z uczniów była to świetna przygoda. Wszyscy poradzili sobie doskonale, pokonali strach przed wysokością i inne przeszkody. Był też czas na ognisko i wieczorny spacer po Gdańsku. Trzeciego dnia wycieczkowicze zwiedzili Akwarium Gdyńskie, w którym zobaczyli rekiny, kolorowe ryby o wielorakich kształtach, żarłoczne piranie, wielkie żółwie i piękne koralowce. Mieli również okazję kupić pamiątki. Po pożegnaniu z morzem pełni wrażeń wrócili do swoich domów. Wyjazd na pewno pozostanie im głęboko w pamięci.
Z kolei 12 czerwca uczniowie wyruszyli na pieszą wycieczkę na Świętą Górę, gdzie zostali zapoznani z historią tego miejsca. Następnie udali się do kręgielni w Gostyniu, w której wesoło i aktywnie spędzili czas. Po udanej zabawie powrócili do Piasków.

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Podróże duże i małe uczniów klas 6b i 7c