Font Size

Cpanel

Warsztaty rękodzielnicze w naszej szkole

29-30 października 2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty rękodzielnicze. Uczestniczyli w nich uczniowie klas pierwszych i drugich. Dzięki Stowarzyszeniu BAZA, które dostarczyło nam produkty, dzieci mogły wykonać zakładkę do książki według własnego projektu.
Uczniowie mieli sporo pomysłów na ozdobienie swojej drewnianej zakładki. Używali do tego wstążek, pisaków, tkanin, koronek oraz ozdobnych dziurkaczy. Powstały prawdziwe dzieła sztuki. Uczestnicy wyszli z zajęć zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia. Mieli też okazję zakupić książki na kiermaszu, który zorganizowany został przez Stowarzyszenie Baza.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Warsztaty rękodzielnicze w naszej szkole