II Szkolny Turniej Warcabowy

Warcaby to najpopularniejsza gra strategiczna. Wymaga od graczy umiejętności przewidywania oraz wyobraźni. To doskonały trening myślenia. Niezależnie od tego, czy ktoś gra dobrze, zawsze znajdzie się ktoś, kto gra jeszcze lepiej.
14 listopada odbył się w naszej szkole II Szkolny Turniej Warcabowy dla klas 1-8. Jego celem była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek.
Turniej zorganizowały pani Danuta Witczak oraz pani Anna Radio. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Rywalizowało ze sobą 44 zawodników. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zwycięzcami Turnieju zostali:
w kategorii klas 1-4