Font Size

Cpanel

Integracyjny XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kaspra Miaskowskiego

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę listopada odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach konkurs recytatorski poezji Kaspra Miaskowskiego. Wzięło w nim udział 19 recytatorów. Wśród nich byli również uczniowie naszej szkoły, których interpretacja utworów poetyckich została doceniona przez jury. Wiktor Woch z klasy 6b zajął III miejsce w kategorii klas 4-6, a Hanna Komorniczak z klasy 7b otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 7-8. Gratulujemy!


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Integracyjny XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kaspra Miaskowskiego