Font Size

Cpanel

XVI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski

9 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Piaskach, odbył się turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Piaski Wiesława Glapki. W zawodach udział wzięły udział drużyny ze szkół Bodzewo, Szelejewo, Pogorzela oraz Piaski. Po uroczystym otwarciu turnieju przez panią Dyrektor Danutę Piasecką, kapitanowie zespołów rozlosowali kolejność spotkań, mecze odbywały się systemem „każdy z każdym". Po sześciu meczach i wyrównanej grze , zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Pogorzeli. Kolejne miejsca zajęli: II Piaski, III Bodzewo, IV Szelejewo. Między meczami swoje popisy taneczne prezentowały dziewczęta ze szkoły podstawowej, co było dodatkową atrakcją zawodów. Najlepsza drużyna oprócz pucharu Wójta Gminy Piaski pana Wiesława Glapki, otrzymała nagrodę w postaci piłki przyznaną przez Radnego Gminy Piaski pana Dariusza Naskręta. Następnie przyszedł czas na nagrody i wyróżnienia indywidualne. Zawodnicy w czasie turnieju walczyli o tytuł najlepszego strzelca i bramkarza, statuetki dla nich ufundował Członek Zarządu Rady Powiatu Gostyńskiego pan Krzysztof Deutsch. Tytuł strzelca z ilością 8 bramek zdobył Jędrzej Mróz z Pogorzeli. Natomiast najlepszym bramkarzem ze względu na zachowanie „czystego konta" został także zawodnik zwycięskiego zespołu Jędrzej Fahner. Kolejny raz słodki upominek i różne gadżety dla wszystkich piłkarzy w imieniu Rady Rodziców wręczyła przewodnicząca pani Marlena Nowacka. Organizatorem turnieju był UKS „Saturn" przy Szkole Podstawowej w Piaskach, a opiekunem zawodów pan Tomasz Wierzchowski.

Drużyna z Piasków zagrała w składzie: Radosław Boroński, Kamil Czajczyński, Aleksander Tomczak, Paweł Kostysiak, Fabian Wosiński, Szymon Reisner, Piotr Talarczak, Paweł Bonawenturczyk, Mikołaj Stefaniak, Remigiusz Wojciechowski.

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności XVI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Piaski