XII Turniej Mikołajkowy w Lesznie

Mali Karatecy UKS Shodan Piaski 7 grudnia kolejny raz uczestniczyli w Turnieju Mikołajkowym zorganizowanym przez Klub Karate Satori w Lesznie. Zapraszając Mikołaja, organizatorom udało się połączyć rywalizację sportową i związane z tym emocje z radością uczestników. Karatecy z naszej szkoły, pomimo młodego wieku, pokazali, że potrafią walczyć i to w bardzo dobrym stylu. Wrócili z medalami i pucharami.
Medaliści poszczególnych konkurencji wiekowych kata i kumite:
Złote medale - Zuzanna Szymańska 2 x , Natasza Adamska, Aleksandra Adamska
Srebrne medale - Aleksandra Adamska, Natasza Adamska
Brązowy medal - Kacper Zboralski


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności XII Turniej Mikołajkowy w Lesznie