Font Size

Cpanel

Warsztaty w Cyfrowym Laboratorium Kopernika

9 grudnia uczniowie klas 7 i 8 zainteresowani poszerzaniem wiedzy i zdobywaniem nowych umiejętności z zakresu przeprowadzania doświadczeń wzięli udział w zajęciach otwartych z biologii i chemii w ramach projektu "Cyfrowe Laboratorium Kopernika" pod patronatem PASCO Polska. W nowoczesnych i bardzo dobrze wyposażonych pracowniach przedmiotowych II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lesznie uczniowie wykonywali doświadczenia z biologii i chemii za pomocą czujników bezprzewodowych. Dzięki odpowiedniej aplikacji wyniki badań mogli bezpośrednio obserwować na własnych smartfonach.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Warsztaty w Cyfrowym Laboratorium Kopernika