Font Size

Cpanel

Zwycięska edycja konkursu kulinarnego Mastecheff

12 grudnia nasza szkoła wzięła udział w 6 edycji konkursu kulinarnego Pogorzelski Mastecheff. Impreza skierowana była do uczniów klas 8. Uczestniczyło w niej 5 szkół: z Borku, Pogorzeli, Kobylina, Zimnowody i Piasków. Zanim uczniowie przystąpili do zmagań kulinarnych, losowali dania, które potem musieli wykonać. Nasza ekipa w składzie: Magda Celka z kl. 8c, Martyna Wośkowiak z kl. 8 c oraz Martin Małecki z kl. 8a przygotowała zupę cytrynowo- maślaną, strogonow z kluseczkami i naleśniki z owocami i nutellą. Wszystkie dania były wyśmienite, jednak to uczniowie naszej szkoły przygotowali najsmaczniejsze potrawy i pokonali pozostałe drużyny.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zwycięska edycja konkursu kulinarnego Mastecheff