Font Size

Cpanel

„W świątecznym nastroju, czyli 24 baśnie przed nastaniem Wigilii”

Grudzień niezmiennie kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia. Mikołaj, prezenty i choinka to tematy wielu rozmów na szkolnym korytarzu. Uczniowie klas pierwszych postanowili, w ten przedświąteczny czas, spotkać się w bibliotece i posłuchać baśni bożonarodzeniowych. Zaproszeni goście zapoznali najmłodszych z opowieściami, m.in. o drzewku świątecznym, trollach czy Mikołaju. Przekonali słuchaczy, że marzenia się spełniają, szczególnie w świątecznym czasie. Na zakończenie codziennych spotkań uczniowie samodzielnie wykonali ozdoby i zawiesili je na drzewku. Nie zabrakło także wspólnie śpiewanych kolęd i piosenek o tematyce świątecznej.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności „W świątecznym nastroju, czyli 24 baśnie przed nastaniem Wigilii”