Font Size

Cpanel

Wyjazd do Łodzi

11 lutego dwudziestoosobowa grupa uczennic – najlepszych biegaczek - uczestniczyła w jednodniowej wycieczce do Łodzi. Głównym punktem programu był mityng lekkoatletyczny Orlen Cup. Wcześniej dziewczęta miały możliwość zwiedzania nowoczesnego centrum handlowego Manufaktura. Późnym popołudniem przyszedł czas na emocje związane z kibicowaniem najlepszym lekkoatletom świata. Tego dnia w łódzkiej Atlas Arenie pojawili się m.in. mistrzowie olimpijscy świata, Europy, a także mistrzowie naszego kraju. Wybitni sportowcy pomimo wielkiej koncentracji podczas rywalizacji, chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Wyjazd okazał się bardzo udany. Nasze dziewczęta wróciły do domu z wieloma autografami oraz „selfie" ze sportowcami znanymi do tej pory tylko z relacji telewizyjnych.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wyjazd do Łodzi