Nasza uczennica Najpopularniejszym Sportowcem Roku 2019

W czwartek 5 marca podczas uroczystej gali ogłoszone zostały wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowego i Trenera Ziemi Gostyńskiej 2019 roku. Nasza uczennica Zuzanna Szymańska – zawodniczka UKS SHODAN PIASKI - zajęła 1 miejsce w kategorii Sportowca Roku. To wielkie wyróżnienie i zaszczyt dla Zuzi oraz działającego przy naszej szkole klubu Shodan Piaski, którego zawodnicy pierwszy raz wzięli udział w tego typu plebiscycie.
Dla Zuzi był to trudny, ale i owocny rok. W 2019 wywalczała medale Pucharów Europejskich i turniejów międzynarodowych. Wróciła z medalami z Wiednia, Pardubic , Polish Open w Bielsku Białej, Mistrzostw Wielkopolski i wielu innych zawodów. To wyróżnienie jest kolejnym wielkim krokiem w rozwoju klubu UKS Shodan Piaski, w którym trenuje już prawie dwudziestu karateków i do którego serdecznie zapraszamy. Każdy może potrenować razem z „małymi mistrzami" – takimi, jak Zuzia oraz inni karatecy z Piasków.

Jesteś tutaj: Home 2019_2020 Nasza uczennica Najpopularniejszym Sportowcem Roku 2019