Sukces w Międzynarodowym Pucharze Gór Opawskich

Uczennice naszej szkoły - zawodniczki UKS Shodan Piaski - pomimo pandemii, w ostatnią sobotę wzięły udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Turnieju w Prudniku, w województwie opolskim. W zawodach startowały kluby z Polski i Czech.
Choć obecnie niełatwo jest się przygotować do startów, to trener i zawodniczki nie poddają się i systematycznie trenują.
Zawodniczki z Piasków wywalczyły w Prudniku pięć medali. Srebrne krążki to trofea w kata drużynowym 10 lat i młodsze, które zdobyły Natasza Adamska, Aleksandra Adamska i koleżanka Marta Streubel oraz sukces Nataszy Adamskiej w kata 10-latek. W kategorii do 7 lat Aleksandra Adamska wywalcza brąz w kata indywidualnym oraz brąz w kumite. Każda z dziewczyn zaprezentowała się najlepiej, jak mogła. Jak podkreśla trener - zawodniczki dały z siebie wszystko. Ich postawa i zaangażowanie podczas przygotowań oraz na zawodach jest powodem do dumy oraz pozwala sądzić, że dziewczyny jeszcze nieraz staną na podium.

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Sukces w Międzynarodowym Pucharze Gór Opawskich