Kolejne medale w karate

28 listopada 2020r. karatecy z działającego przy naszej szkole UKS SHODAN PIASKI wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju XVIII ZDUN KARATE CUP 2020 o Puchar Burmistrza Zdun. W zawodach uczestniczyło 25 klubów i blisko 150 zawodników. Turniej przeprowadzono zgodnie z aktualnymi obostrzeniami , alepomimo utrudnień była to wspaniała, sportowa, zacięta rywalizacja na dobrym poziomie karate. Shodan Piaski reprezentowało 5 dziewczyn, które spisały się rewelacyjnie. Pomimo trudności i wielkiej pracy na treningu i w domu, udało się dobrze przygotować do tego startu.
Nasz dorobek to 5 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe.
Złote medale wywalczyły:
Kata Drużynowe 10 lat i młodsze: Natasza Adamska, Aleksandra Adamska z kol. Martą Streubel
Kata indyw. 7 lat: Aleksandra Adamska
Kata indyw. początkujący 10 lat i starsi: Jagoda Mazurek
Kumite Junior mł. + 55 kg: Maria Jankowiak
Kata Masters: trener Jarosław Adamski
Srebrne medale:
Kata drużynowe 13-17 lat: Maria Jankowiak, Natasza Mazurek, Julia Pikulska
Kata drużynowe początkujący 10 lat i st.: Natasza Mazurek, Julia Pikulska z kol. Zavala Kruk
Kata ind Junior mł.: Maria Jankowiak
Kumite fantom 7 lat: Aleksandra Adamska
Brązowe medale:
Kata indyw. 10/11 lat: Natasza Adamska
Kumite fantom 10/11 lat: Natasza Adamska
Tak wysokie wyniki to powód do ogromnej radości i zachęta do tego, by dalej sumiennie pracować.

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Kolejne medale w karate