Font Size

Cpanel

Turniej karate w Dopiewie

IV Ogólnopolski Turniej Karate Empi Cup 2020 w Dopiewie koło Poznania zgromadził zawodników z 31 klubów. Wystartowała cała zachodnia i centralna część Polski, od Szczecina po Prudnik. Wśród nich karateczki UKS SHODAN PIASKI. Ostatni start 2020 roku zakończył się dużym sukcesem. Treningi przyniosły wspaniałe efekty, ponieważ zawodniczki zdobyły 4 złote i 1 brązowy medal. Ola Adamska zwyciężyła nie tylko w konkurencjach kata i kumite dla swojego wieku -do 7 lat, ale również walcząc z 9- latkami. Nataszy Adamskiej niewiele zabrakło, by walczyć w dwóch finałach. Zawody przyniosły mnóstwo radości i dumy , a przede wszystkim wielkie zadowolenie dziewczyn z dobrze wykonanej pracy małych sportowców.
Złote medale Shodaniaczek:
Kata 7 lat - Aleksandra Adamska
Kumite fantom 7 lat – Aleksandra Adamska
Kata początkujący 9- 8 lat – Aleksandra Adamska
Kata początkujący 10-11 lat – Natasza Adamska
Brązowy medal Kata open 10-11 lat – Natasza Adamska


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Turniej karate w Dopiewie