Font Size

Cpanel

Lubimy czytać!

W marcowe, deszczowe, zimne popołudnia uczniowie klas 1-3 podjęli wyzwanie pod hasłem „Marcowy challenge czytelniczy". Każdy uczeń otrzymał kartę z wiosennymi obrazkami. Było ich dokładnie tyle, ile dni jest w marcu. Zadanie polegało na czytaniu książki co najmniej 15 minut dziennie. Potem należało pokolorować jeden obrazek. Spośród wszystkich klas 1-3 najaktywniejszymi czytelnikami okazali się uczniowie klasy 2 a, którzy wspaniale wywiązali się z zadania. Wszyscy zwrócili wypełnione karty czytelnicze. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 1b, a trzecie przypadło w udziale klasie 1a. Najaktywniejsze klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestniczy czytelniczego challengu zakładki do książki ufundowane przez Centrum Kultury i Bibliotekę w Piaskach.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Lubimy czytać!