Font Size

Cpanel

Sukces przedszkolaków

Na początku czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego "Biedronki" przystąpiły do udziału w konkursie organizowanym przez Siostry Służebniczki z Ochronki w Gostyniu. Konkurs, którego celem było rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni wśród dzieci oraz pobudzanie wśród małych artystów chęci do poznawania historii swojej miejscowości, zorganizowano z okazji 150 rocznicy śmierci Edmunda Bojanowskiego. Dzieci z grupy 0a, przygotowując inscenizację przedstawiającą życie i działalność tego społecznika i założyciela Sióstr Służebniczek, chętnie wcieliły się w różne role, był m.in. Edzio, jego rodzice, siostry służebniczki oraz dzieci, którym Edmund zawsze pomagał.
10 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Z wielka radością przyjęliśmy wiadomość, że „Biedronki" zdobyły III miejsce. Gratulujemy małym artystom.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukces przedszkolaków