Sukces przedszkolaków

Na początku czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego "Biedronki" przystąpiły do udziału w konkursie organizowanym przez Siostry Służebniczki z Ochronki w Gostyniu. Konkurs, którego celem było rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni wśród dzieci oraz pobudzanie wśród małych artystów chęci do poznawania historii swojej miejscowości, zorganizowano z okazji 150 rocznicy śmierci Edmunda Bojanowskiego. Dzieci z grupy 0a, przygotowując inscenizację przedstawiającą życie i działalność tego społecznika i założyciela Sióstr Służebniczek, chętnie wcieliły się w różne role, był m.in. Edzio, jego rodzice, siostry służebniczki oraz dzieci, którym Edmund zawsze pomagał.
10 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Z wielka radością przyjęliśmy wiadomość, że „Biedronki" zdobyły III miejsce. Gratulujemy małym artystom.

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Sukces przedszkolaków