Font Size

Cpanel

Świetlicowy piknik

16 czerwca przed szkołą, na trawie pod drzewem odbył się udany piknik świetliczaków. Pogoda dopisała. Było bardzo gorąco, więc dzieci szukały cienia, chłodziły się zimną wodą, relaksowały się i odpoczywały na kolorowych kocach. Oczekiwana pizza oraz frytki przyjechały na czas. Podobno było za mało!!! Dzieci mocno się integrowały: dziewczynki grały w gry słowne, a chłopcy w piłkę nożną, wspólnie zaś grano w piłkę zmyłkę oraz „Raz, dwa, trzy - Baba Jaga patrzy". Śmiechu było co niemiara. Świetliczaki deklarują, że na pewno spotkają się jeszcze nieraz na trawie pod drzewem.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Świetlicowy piknik