Wycieczka do Cichowa

23 czerwca najmłodsza grupa przedszkolna odbyła wycieczkę do Cichowa. Pierwszą atrakcją był przejazd kolejką parkową. W czasie przejażdżki Żabki podziwiały piękne widoki w parku należącym do zespołu dworsko – pałacowego.
Następnie pod okiem przewodnika przedszkolacy wybrali się do Soplicowa, gdzie mieli okazję poczuć ducha staropolskiego klimatu. Wielką radość sprawiła dzieciom możliwość nakarmienia zwierząt.
Później maluchy przeszły do Chaty Wodnika. Tam bawiły się na plażowym placu zabaw oraz odbyły krótką podróż bryczką po okolicy.
Podczas wyjazdu połączono naukę z zabawą. Po posiłku dzieci uczestniczyły w warsztatach czytelniczych. W odpowiedzi na nasze zaproszenie poprowadziła je pani Agata Wachowiak, pracownik Centrum Kultury i Biblioteki w Piaskach.
Przedszkolacy wyczerpani wrażeniami, wrócili autokarem (co również było atrakcją) do szkoły, gdzie czekali na nich rodzice.

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Wycieczka do Cichowa