Font Size

Cpanel

Zakończenie roku przedszkolnego

22 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków przez młodszych kolegów. W programie artystycznym zarówno starsi jak i młodsi zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Wspólnie wykonali kilka pokazowych tańców. Po części artystycznej przyszedł czas na rozdanie dyplomów oraz słodkich upominków.
Kolejni absolwenci opuszczają nasze oddziały przedszkolne, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Zakończenie roku przedszkolnego