Font Size

Cpanel

Nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego i pocztu sztandarowego

W czwartek 24 czerwca odbyło się przekazanie władzy nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego i ceremoniał przekazania opieki nad sztandarem.
Kilka dni wcześniej przeprowadzono wybory do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu uczestniczyli uczniowie klas 3-7, oddano 221 głosów. W wyniku wyborów nową przewodniczącą szkoły została Paulina Waleńska z klasy 7d, jej zastępcą koleżanka z klasy – Aneta Gano. W skład Rady Samorządu Uczniowskiego weszli: Gabriela Cypryan, Patrycja Grzybowska, Cezary Twardy, Eryk Dominiak i Hanna Matuszak.
W roku szkolnym 2021/2022 sztandarem opiekować się będzie poczet sztandarowy wybrany spośród zaproponowanych przez radę pedagogiczną uczniów w składzie: chorąży – Wojciech Przeniczka, asysta – Zofia Mikołajska i Zuzanna Tymińska.
Podczas spotkania z uczniami pani dyrektor Danuta Piasecka przekazała też nagrodę Patrycji Grzybowskiej, która zajęła 1 miejsce w kategorii poezji w Regionalnym Konkursie Literacko – Teatralno – Fotograficznym „Korona rzeczywistości" organizowanym przez Zespól Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2020_2021 Nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego i pocztu sztandarowego