„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

22 listopada w auli naszej szkoły pojawiły się pracowite krasnoludki, którym towarzyszyła królewna Śnieżka. A wszystko po to, aby pokazać najmłodszym uczniom i przedszkolakom przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Autorką spektaklu była p. Anna Działdowska, a aktorami uczniowie klas 5. Okazja była szczególna, bo naszą szkołę odwiedzili również przedszkolacy z Przedszkola Samorządowego w Piaskach. Wszyscy zgromadzeni w auli widzowie zostali przywitani przez p. Anię, która zaprosiła do wspólnego obejrzenia przedstawienie i życzyła dobrej zabawy. Na zakończenie p. Dyrektor zaproszonego przedszkola podziękowała za możliwość udziału w teatrzyku. Wręczyła też młodym aktorom słodki upominek. Wszyscy oglądający spektakl otrzymali tematyczne kolorowanki.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2016/2017 2016_2017 „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”