Andrzejkowe Piżama Party

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy go w naszej szkole organizując Andrzejkowe Piżama Party. Imprezę, obfitującą w atrakcje, przygotował Samorząd Uczniowski klas IV-VI. Frekwencja dopisała;) Nasi szkolni DJ-e, Arek i Mikołaj, zadbali o to, aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Niewątpliwą atrakcją wieczoru był konkurs na najśmieszniejszą piżamę. Wszyscy z wielką niecierpliwością czekali na rozstrzygnięcie konkursu. Zaprezentowane piżamy były bardzo pomysłowe i szałowe!:) Zwycięzcy otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Serdecznie gratulujemy!!!
Kolejną atrakcją była loteria fantowa, podczas której wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni. Andrzejkowe szaleństwo trwało do 19. Choć przykro było kończyć tak udaną zabawę, wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka…

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2016/2017 2016_2017 Andrzejkowe Piżama Party