Font Size

Cpanel

Dzień Dziecka w kinie

 

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 4a i 6a wybrali się spacerkiem do kina Pod Kopułą w Gostyniu. Po zakupie dużej ilości popcornu z zaciekawieniem obejrzeli film pt. “Detektyw Bruno”. Jest to historia 8-letniego Oskara - fana serialu o detektywie. Chłopiec mieszka w rodzinnym domu dziecka i w dniu urodzin otrzymuje kopertę zawierającą wskazówkę prowadzącą do ostatniego, ukrytego przez jego rodziców prezentu. Decyduje się poprosić o pomoc w rozwiązaniu zagadki bohatera serialu - najlepszego detektywa. Jednak serialowy Bruno to w rzeczywistości nielubiący dzieci aktor, przeżywający wielki kryzys wizerunkowy. Po seansie filmowym uczniowie umilili sobie czas i wybrali się na lody, by lekkim krokiem wrócić do szkoły.  

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2021/2022 2021_2022 Dzień Dziecka w kinie