Artykuły

Głosuj na laleczkę z naszej szkoły

Rozpoczął się ostatni etap akcji UNICEF-u „Wszystkie kolory świata”, w której bierze udział nasza szkoła. Przypominamy, że akcja polegała na tym, że dzieci wraz z rodzicami wykonywały szmaciane laleczki, które następnie sprzedano na licytacji. Dochód - prawie 1500 zł - zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieci w Czadzie. Zwieńczeniem akcji jest internetowy konkurs na najładniejszą lalkę. Nagrodą dla zwycięskiej szkoły jest koncert Majki Jeżowskiej. Prosimy wszystkich o wsparcie.

Głosować należy za pomocą profilu facebook,

www.facebook.com/unicefwszystkiekoloryswiata

Głosowanie krok po kroku:

Zaloguj się na swojego facebooka. Kliknij konkurs – rozpocznij – uruchom aplikację – oceniaj laleczki – mapa – poszukaj szkoły w Piaskach, kliknij i gotowe. Każdy może oddać tylko jeden głos. Konkurs trwa do 7 kwietnia.

lalka-1


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home