Font Size

Cpanel

Dzień bez plecaka

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 21 marca w naszej szkole odbył się Dzień bez plecaka. Dzień bez plecaka czyli „no backpack day” pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest to dzień, w którym uczniowie przychodzą do szkoły bez plecaków czy toreb. Nasza młodzież wykazała się dużą kreatywnością i pomysłowością na zastąpienie tradycyjnego tornistra. Wśród pomysłów znalazły się wózki dla lalek, taczki, walizki, transportery dla zwierząt, a nawet kosze na śmieci. Najbardziej kreatywna była klasa 8b i to do niej trafił immunitet zwalniający z kartkówek i odpowiedzi ustnych w wybranym dniu.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home 2021_2022 Dzień bez plecaka