Julia na podium w finale wojewódzkim

Dużym sukcesem zakończył się wyjazd lekkoatletów z naszej szkoły na Mistrzostwa Wielkopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Żerkowie. W tym roku prawo do udziału w finale wywalczyło 11 uczniów ZS w Piaskach. Szczególny sukces odniosła Julia Naskręt, która w kategorii dziewcząt rocznik 2002, w biegu na dystansie 1200 metrów, zajęła bardzo wysokie 4. miejsce.
Warto podkreślić, iż w biegu finałowym rywalizowało aż 138 zawodniczek z całego województwa.
Gratulacje dla Julii oraz pozostałych uczestników finału, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę.

ZS w Piaskach wystąpił w składzie:
Marcin Dolatowski, Martyna Naskręt, Patrycja Bielecka, Karolina Bielecka, Bartosz Dopierała, Mikołaj Frankiewicz, Małgorzata Zbieralska, Małgorzata Nowacka, Hubert Szymczak, Julia Naskręt.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2014/2015 2014_2015 Julia na podium w finale wojewódzkim