Font Size

Cpanel

„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę….”

22 listopada w oddziałach przedszkolnych obchodzony był Dzień Kredki. W tym dniu w centrum uwagi znalazły się ... kredki. Dzieci wysłuchały bajki o „Żółtej kredce", uczestniczyły w wielu zabawach ruchowych z użyciem kredek, przeprowadzały ciekawe doświadczenia, stworzyły też własne babeczkowe kolorowe kredki. Po zapoznaniu się z piosenką „Kolorowe kredki" przedszkolacy próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie „ co by było, gdyby na świecie nie było kolorów?". Odpowiadając na to pytanie wykazali się dużą pomysłowością. Nie wiadomo kiedy szary listopadowy dzień w naszych oddziałach przemienił się w piękny, kolorowy i tęczowy dzień.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2019/2020 2019_2020 „Kolorowe kredki w pudełeczku noszę….”