Sztafetowe biegi przełajowe w Starej Krobi

26 września odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym, zorganizowane przy szkole w Starej Krobi. Naszą placówkę reprezentowały trzy sztafety, każda z nich wywalczyła trzecie miejsce. W igrzyskach dzieci w roczniku 2011 i młodsi reprezentowały nas dwa zespoły.

Dziewczynki: Wiktoria Murawiec, Gabriela Janicka, Julia Ciemniak, Maria Tomczak, Zofia Madej, Lena Borowiak, Izabela Wojtkowiak, Katarzyna Wojtkowiak.

Chłopcy: Bartłomiej Puślecki, Gabriel Twardowski, Piotr Pawlicki, Adam Wośkowiak, Artur Wojtkowiak, Igor Woch, Dawid Szymański.

W grupie starszej w kategorii igrzysk młodzieży szkolnej wystartowali chłopcy w składzie: Jan Dąbrowski, Oskar Jarczewski, Antoni Pikulski, Daniel Lipiński, Jakub Nowicki, Wiktor Stachowiak, Miłosz Twardowski.

Wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy wywalczonych miejsc i życzymy kolejnych występów w reprezentowaniu szkoły oraz sukcesów.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Sztafetowe biegi przełajowe w Starej Krobi