Pasowanie na ucznia

26 października najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali pasowani na uczniów. Pierwszaki dumnie odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. Przedstawiciele klas złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie wszyscy zaśpiewali hymn szkoły. Pani dyrektor, Jolanta Karkos, każdego ucznia pasowała ogromnym ołówkiem, a wychowawczynie składały gratulacje i wręczały dyplomy. W dalszej części uroczystości poszczególne klasy zaprezentowały zgromadzonej publiczności swoją wiedzę oraz umiejętności wokalne. Nie zabrakło wierszy i piosenek o Polsce, o bezpieczeństwie w drodze do szkoły i poza nią oraz o zachowaniu w szkole. Występy małych artystów dostarczyły wiele wzruszenia opiekunom oraz radości i dumy dyrekcji i wychowawczyniom. Na koniec pierwszoklasiści otrzymali upominki zasponsorowane przez Radę Rodziców., której składamy serdeczne podziękowania.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Pasowanie na ucznia