Uczniowie poznają zawody rodziców

W piątek, 17 listopada, klasa 2b miała przyjemność gościć w swojej sali rodzica, panią Karolinę Olejniczak, która z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. Uczniowie wysłuchali mini wykładu na temat pracy ratownika medycznego oraz wzięli udział w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem fantoma o imieniu Franek do nauki resuscytacji. Szkolili swoje umiejętności w opatrywaniu skaleczeń czy zabezpieczaniu złamań oraz zwichnięć. Utrwalali również procedury postępowania - krok po kroku - wzywania pomocy dla osób poszkodowanych.
Po pełnych emocji i wrażeń zajęciach, bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, bardzo zadowolone dzieci podziękowały serdecznie pani Karolinie Olejniczak za przybycie, przekazanie wiedzy i poświęcony czas.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2023/2024 2023_2024 Uczniowie poznają zawody rodziców