Jasełka

Czwartek 21 grudnia upłynął w naszej szkole w bardzo przyjemnej, świątecznej atmosferze. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, w pięknie przystrojonej auli, uczniowie przygotowali tradycyjne jasełka. Sceny z życia Maryi i Józefa – ich rozterki i trudności, przybycie anioła, pasterzy, mędrców oraz dzieci przeplatane były kolędami oraz pastorałkami w wykonaniu szkolnego chóru oraz zdolnych instrumentalistów.
Świąteczne spotkanie było też okazją do podsumowania akcji charytatywnej "Grosiki dla Mikołaja".
Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal, aby rozpocząć klasowe wigilie, podczas których obdarowywali się prezentami i częstowali słodkościami. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wypowiedziane tego dnia życzenia spełnią się w nadchodzącym roku.